لیوم در راستای آموزش، پیشرفت و توسعه دختران ایران، اقدام به ورود به بازار جذابNFT را کرده است و به کاربران خود اجازه میدهد تا خرید و فروش NFT و در نتیجه درآمدزایی دلاری را آغاز کنند.

NFT یک دارایی دیجیتال هست مثل یک تابلو نقاشی که مالکیت اون تابلو را دارید یا یک ماشین که دارایی شما هست NFT یا توکن غیر قابل تعویض مهمترین ویژگی که دارند غیر قابل تعویض بودن اون ها هست یعنی هر NFT منحصر به فرد هست و یک سری اطلاعات خاص دارد مثل یک ماشین که فقط یک سند دارد که همین سند باعث شناسایی ماشین میشه پس NFT ها منحصر به فرد و غیر قابل تعویض هستند عکس های هنرمندان یا اهنگ های خوانندگان هم دقیقا مثل همین هستند شما با داشتن NFT یک دارایی داریدکه میتوانید با هر قیمتی که دوست دارید آن را بفروشید به شرطی که یک خریدار باشد تا از شما بخرد دقیقا مثل خرید و فروش در دنیای واقعی با این تفاوت که همه مالکیت و دارایی شما بر بستر بلاکچین هست NFT میتواند یک سرمایه گزاری باشد و با بالا رفتن تقاضا قیمت آن افزایش میابد این فقط یک دلیل برای داشتن NFT هست.

نمونه ای از NFT های که در بازار لیوم قابل خرید و فروش خواهد بود:

قیمت گذاری این NFT ها از ۳ دلار تا ۱۰ دلار میباشد اما با زیرساختی که لیوم ساخته شما میتونید با پرداخت ریالی و بدون نیاز به داشتن صرافی های ارزدیجیتال NFT خود با قیمت ۲۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان را از لیوم بخرید.

لینک کالکشن NFT های لیوم در سایت معروف openSea قابل دسترس است. چه به طور مستقیم از سایت خریداری کنید چه به طور غیرمستقیم(جهت راحتی) در اپلیکیشن لیوم اقدام به خرید آیتم های NFT بکنید تمام امکانات مربوط به خاص شدن پروفایل شما انجام خواهد شد.

در صورت خرید مستقیم از سایت بعد از خرید به اکانت @liom پیام بدید.

در زمانی که شما این NFT ها رو از لیوم بخرید این آیتم ها در پروفایل شما ثبت میشوند به همراه یک رینگ طلایی در پروفایل شما میدرخشند و جذاب ترین صحنه رو رقم میزنند. یعنی شما هم دارای یک موجودیت دیجیتال میشوید که سرمایه گذاری است و هم در لیوم مانند الماس میدرخشید و جزو خاص ترین کاربران لیوم میشید.

پروفایل شما بعد از خریدن NFT(حلقه طلایی میچرخد)

در پایین چند نمونه موفق NFT ها را گذاشتم تا ببینید این NFT ها میتواند چقدر برای تغییر آینده و اتفاقات خوب موثر باشن. این NFT ها هم در موقع شروع با قیمت های پایین عرضه شده اند اما پس از مدتی عوامل متعددی باعث رشد قیمت آن ها شد.

نمونه ای از گران ترین NFT های جهان

لازمه که بدونید هر کدام از این NFT ها از چند صد میلیون تومان تا ۱ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است و در حال حاضر در حال خرید و فروش است.

چند سایت جهانی برای خرید و فروش NFT:
openSea
creypto.com

حالا که با توکن غیر قابل تعویض یا NFT ها آشنا شدید یکم بیشتر و تخصصی تر از NFT ها بگیم یکی از مزایای NFT داشتن این هست که وقتی شما اون NFT خاص رو خریداری کردید وارد یک دنیای جدید میشید در واقع داشتن NFT باعث میشه که شما یک سری دسترسی ها داشت بیاید یک مثال ببینیم فرض کنید یک خواننده یک آهنگ خود را بصورت NFT در اورده است و منحصر به فرد هم هست وقتی این اهنگ رو طرفداران خواننده میخرند میتوانند با خواننده یک ملاقات داشته باشند فرض کنید در دنیای واقعی این کار چقدر سخت است ولی با وجود NFT ها به راحتی اینکار امکان پذیر است ویژگی مهم بعدی که باعث جذابیت NFT ها میشود بحث سرمایه گزاری و افزایش قیمت NFT ها هست کم کم نوع سرمایه گزاری ها از سرمایه گزاری های حقیقی به مجازی و دنیای دیجیتال تغییر خواهد کرد و NFT ها یک فرصت بی نظیر برای اینکار است فرض کنید شما یک NFT از یک نقاش معروف دارید خب مسلما با گذشت زمان ارزش این تابلو شما که به صورت دیجیتال هست افزایش خواهد یافت و به راحتی میتوانید سود های چند برابری داشته باشید نکته دیگری که باعث افزایش قیمت NFT ها میشود کمیابی ان ها هست هرچقدر NFT شما کمیاب تر باشد به مراتب ارزش آن بیشتر است پس NFT ها را جدی بگیرید تا در آینده جز افرادی باشید که اولین نفر وارد این حوزه شدند و توانسته اند ثروتمند شوند.